Norwegia

Narodowość
norNorwegia
Dyscyplina/y
Narciarstwo alpejskie, Skoki narciarskie, Biathlon, Narciarstwo biegowe

Wyniki reprezentacji Norwegii w Pucharze Świata w narciarstwie alpejskim, skokach narciarskich, biegach oraz biathlonie w sezonie 2023/2024.

Narciarstwo alpejskie

Ozn.Konkurencja1m.2m.3m.45678910Σ
SL-WSlalom kobiet00001011014
SL-MSlalom mężczyzn031213132016
GS-WSlalom Gigant kobiet00013012119
GS-MSlalom Gigant mężczyzn030113313217
SG-WSuper Gigant kobiet02020010106
SG-MSuper Gigant mężczyzn00200200004
DH-WZjazd kobiet10000022005
DH-MZjazd mężczyzn02110000004
Łącznie-1104768997465

Skoki narciarskie

Ozn.Konkurencja1m.2m.3m.45678910Σ
SJ-MSkoki narciarskie mężczyzn113122533526
SJ-WSkoki narciarskie kobiet114233110016
Łącznie-227355643542

Biathlon

Ozn.Konkurencja1m.2m.3m.45678910Σ
IBU-MBiathlon mężczyzn131111686332164
IBU-M-WBiathlon - sztafeta mix13000000004
IBU-WBiathlon kobiet445246431437
Łącznie-181816812127635105

Narciarstwo biegowe

Ozn.Konkurencja1m.2m.3m.45678910Σ
CC-MBiegi narciarskie mężczyzn2314191311147965121
CC-WBiegi narciarskie kobiet256538285549
Łącznie-2519251814229171110170